Zaskakujące zachowanie Cristiano Ronaldo po pobiciu rekordu bramek (VIDEO)

Data dodania: 02-09-2021 9:29

Cristiano Ronaldo zdobył w środowy wieczór 110. i 111. bramkę w reprezentacji Portugalii, stając się samodzielnym rekordzistą świata pod względem goli strzelonych w drużynie narodowej. Po spotkaniu z Irlandią (2:1) wygranym po dwóch golach w końcówce CR7 nie ukrywał radości, ale w pewnym momencie... po prostu przerwał wywiad i zniknął sprzed kamery.

Ronaldo mógł dać Portugalii prowadzenie w 15. minucie, ale zmarnował rzut karny. Potem niespodziewanie w końcówce I połowy Irlandczycy objęli prowadzenie i długo je utrzymywali. Dopiero w 89. minucie Ronaldo trafił głową na 1:1, a w 97. minucie w ten sam sposób zdobył bramkę na 2:1.

Już pierwszy gol oznaczał, że CR7 pobił rekord świata w liczbie trafień w drużynie narodowej. Potem go tylko wyśrubował.

Po spotkaniu Ronaldo stanął przed kamerą i... odpowiadał szybko, by w końcu zwiać dziennikarzowi. - Jestem bardzo szczęśliwy. Pobiłem rekord, a my po golach w końcówce potrafiliśmy zapewnić sobie cenne zwycięstwo w trudnym meczu - stwierdził napastnik reprezentacji Portugalii.

- Doceniam to, co zrobiła drużyna. Wierzyliśmy w wygraną i udało się ją odnieść. Jestem bardzo zadowolony. Rzut karny? Czasem strzelił, czasem zmarnujesz. Wierzyłem za to do końca, że jeszcze trafię do siatki i wygramy - dodał Ronaldo.

Następnie zniknął z oka kamery, uniósł kciuki w geście "ok" i odszedł, chociaż w tym czasie padło kolejne pytanie.