Skandal w Tiranie. Mecz Albania - Polska przerwany po golu Biało-Czerwonych (VIDEO)

Data dodania: 12-10-2021 22:26

W 77. minucie spotkania Albania - Polska, tuż po tym, jak Karol Świderski strzelił gola na 1:0, mecz został przerwany. Wszystko przez zachowanie kibiców na trybunach.

Wcześniej sędzia też był o krok od przerwania spotkania. Gdy do wykonania rzutu rożnego szykował się Piotr Zieliński, w jego kierunku poleciało kilka butelek z okolicznej trybuny. Po rozmowie z delegatem UEFA Clement Turpin pozwolił na kontynuowanie gry.

Ostatecznie po dłuższej przerwie udało się wznowić grę. Z zastrzeżeniem, że mecz zostanie zakończony, gdy dojdzie chociażby do najmniejszego incydentu.