Powrót do pierwszego składu i GOL Karola Świderskiego w lidze greckiej (WIDEO)

Dodał: Kacper Zieliński
Data dodania: 30-10-2021 21:40

Karol Świderski rozegrał bardzo dobry mecz w barwach PAOK-u Saloniki w 8. kolejce ligi greckiej. Reprezentant Polski wrócił do wyjściowej jedenastki greckiej drużyni w zdobył jedną z bramek w wygranym 4:1 spotkaniu z Apollonem Smirnis.

Świderski w obecnym sezonie nie gra tak dużo jak w poprzednim, a przed spotkaniem 8. kolejki ligi greckiej zdobył tylko jednego gola dla PAOK. W sobotę  24-latek wrócił jednak do podstawowego składu i pokazał się z bardzo dobrej strony. Świderski wpisał się na listę strzelców w 66. minucie, wyprowadzając PAOK na prowadzenie 2:1. Polak świetnie wbiegł z piłką w pole karne i strzałem lewą nogą w długi róg pokonał bramkarza Apollonu.

Polak opuścił boisko w 77. minucie, a jego zespół ostatecznie wygrał 4:1. Obecnie PAOK zajmuje drugie miejsce w tabeli z czterema punktami straty do prowadzącego Olympiakosu Pireus.