Arkadiusz Milik nie wytrzymał. Kibic nagrał jego reakcję! (VIDEO)

Data dodania: 18-02-2022 10:09

Arkadiusz Milik w pierwszej połowie spotkania z Karabachem Agdam (3:1) w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy strzelił dwa gole. Polski napastnik Olympique Marsylia miał apetyt na hat-tricka, ale trener Jorge Sampaoli nie dał mu zagrać do końcowego gwizdka. Milik był wściekły z powodu zmiany.

Reakcję polskiego snajpera, który jest ostatnio w wybornej formie i strzelił 6 goli w 6 ostatnich meczach, nagrał jeden z fanów Olympique. Na filmie widać, że zmieniony w 68. minucie Milik kopnął w powietrzu lub w jakiś przedmiot leżący przy ławce. Polak był wyraźnie wściekły i zirytowany, że szkoleniowiec zdecydował się zdjąć go z boiska i nie pozwolił spróbować powtórzyć wyczynu z meczu z Angres, w którym snajper skompletował hat-trick.

Relacja Milika z Sampaolim od początku są napięte. Argentyńczyk nie ma zaufania do Polaka i pokazuje to swoimi decyzjami. Po hat-tricku z Angers w meczu z FC Metz Milik usiadł na ławce. Reprezentant Polski przyznawał niedawno, że pewnych rzeczy nie rozumie i miał na myśli właśnie decyzje Sampaoliego. Ten z kolei tłumaczył i trochę łagodził sytuację, ale napięcie jak było, tak jest i Milik swoją reakcją na zmianę to pokazał.

Arkadiusz Milik wymownie po pięknym golu. Trener zareagował na słowa Polaka!