Szok na Camp Nou. Eintracht bawił się na ulicach, na trybunach i bawi się na murawie!

Data dodania: 14-04-2022 21:17

Piłkarze FC Barcelona wyszli na rozgrzewkę na Camp Nou i... powitały ich gwizdy. To efekt tego, że do stolicy Katalonii na rewanżowy mecz 1/4 finału Ligi Europy pofatygowało się około 30 tysięcy kibiców Eintrachtu Frankfurt.

Przed tygodniem w Niemczech spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Eintracht zagrał bardzo dobry mecz i był bliski zwycięstwa. Wynik 1:1 nie uszczuplił wiary fanów niemieckiego klubu. Kibice tłumnie ruszyli na rewanż do Barcelony i spowodowali, że na Camp Nou zrobiło się biało.

Kibice Eintrachtu rozsiali się po wielu sektorach, bo trybuna dla gości może pomieścić tylko około 5 tysięcy fanów.

Fani Eintrachtu opanowali Camp Nou, a wcześniej widać ich było na ulicach w drodze na mecz.

- Chłopcy i dziewczęta są już w drodze - napisano na oficjalnym profilu niemieckiego klubu.

Te dziewczęta i ci chłopcy już w 4. minucie mieli powody do radości. Kostić wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Erika Garcii i to Eintracht zrobił krok w kierunku półfinału.A w 36. minucie drugi, gdy Borre pokonał Ter Stegena i podwyższył na 2:0.