Mocny wpis prezesa PZPN po porażce z Belgią

Data dodania: 09-06-2022 9:50

Polska przegrała w środę z Belgią aż 1:6 w wyjazdowym meczu Ligi Narodów. Dotkliwą porażkę skomentował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza.

Polacy w 28. minucie wyszli na prowadzenie i do przerwy remisowali 1:1, ale w drugiej części spotkania Belgowie panowali już niepodzielnie na boisku. Mecz zakończył się porażką naszych reprezentantów aż 1:6.

Tę porażkę zaraz po końcowym gwizdku spotkania skomentował prezes Cezary Kulesza. Prezes PZPN podzielił się swoją opinią za pośrednictwem Twittera.

- Po takim meczu trudno szukać pozytywów… Wysoka porażka boli, sam jestem wściekły, ale lodowaty prysznic czasem jest potrzebny. Dziś musimy trochę pocierpieć, a jutro podnieść głowy i walczyć dalej. Nie poddajemy się - napisał.

Po zakończeniu spotkania z Belgią reprezentacja Polski udała się do Rotterdamu. W sobotę rozegra tam kolejny mecz Ligi Narodów z Holandią, która po dwóch spotkaniach ma na koncie komplet punktów.

Źródło: Twitter