Bramkarzowi Lechii Gdańsk puściły nerwy. Kuciak odepchnął chłopca od podawania piłek (VIDEO)

Data dodania: 28-08-2022 14:15

We wczorajszym meczu PKO BP Ekstraklasy Dusan Kuciak, bramkarz Lechii Gdańsk nie utrzymał ciśnienia. Golkiper w pewnym momencie odepchnął chłopca od podawania piłek.

W sobotę Miedź Legnica pokonała Lechię Gdańsk 2:1 (2:0). Gospodarze od 31. minuty grali w dziesiątkę, mimo tego utrzymali prowadzenie.

Piłkarze z Gdańska gonili wynik, próbując doprowadzić do wyrównania. Z każdą minutą tracili cierpliwość i irytowali się każdym nieudanym zagraniem. Po jednej z akcji nerwy puściły Dusanowi Kuciakowi. Bramkarz Lechii nie utrzymał ciśnienia i z premedytacją odepchnął chłopca od podawania piłek.

Również po meczu nie było spokojnie. Do zawodników Lechii ruszyli rozwścieczeni gdańscy kibice. Na szczęście nie doszło do rękoczynów.

Źródło: Twitter