Erik ten Hag zabrał głos w sprawie przyszłości angielskiego gwiazdora
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 12-12-2022 8:03
Jak podają angielskie media Marcus Rashford znajduje się na liście życzeń Paris-Saint Germain. Na temat przyszłości napastnika wypowiedział się Erik ten Hag, trener Manchesteru United.
Holenderski szkoleniowiec wyraził nadzieję, iż Rashford przedłuży swój kontrakt z klubem z Old Trafford. Dodał też, że obecna umowa zostanie wypełniona i w grę nie wchodzą negocjacje z żadnym innym klubem. Co na to bogacze z PSG?
– On musi zdecydować, a naszą rolą jest pokazać mu, że pozostanie w Manchesterze United to najlepsza możliwa opcja. Marcus ma jeszcze półtora roku kontraktu i zostanie tu przez ten czas na pewno – stwierdził Erik ten Hag.
Ten Hag on Rashford & PSG interest: “He has to make a decision, so we can only show him that Man Utd is the best club to be in”. ???????? #MUFC
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) December 11, 2022
On deal to be extended until 2024 by triggering the option: “He has one-and-a-half years and yes, Rashford will be here for all of that”. pic.twitter.com/JDzgBz2tqc
Pierwotnie kontrakt Marcusa Rashforda miał wygasnąć wraz z końcem obecnego sezonu, jednak została aktywowana opcja automatycznego przedłużenia go o kolejny rok. Portal Transfermarkt wycenia Rashforda na 55 milionów euro.
Źródło: Fabrizio Romano











