Trener Manchesteru United upokorzył piłkarzy
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 07-03-2023 10:30

W niedzielę Manchester United doznał kompromitującej porażki 0:7 z Liverpoolem. Angielskie media informują, że po tym blamażu, trener Czerwonych Diabłów, Erik ten Hag, postanowił ukarać swoich piłkarzy w dość nietypowy sposób.
Holender wpadł we wściekłość i od razu po końcowym gwizdku postanowił upokorzyć swoich piłkarzy, nie dając im uciec z boiska.
Teb Hag miał kazać swoim graczom słuchać i oglądać celebrujących triumf graczy Liverpoolu. Decyzję szkoleniowca musieli z pokorą przyjąć nawet największe gwiazdy zespołu, z Casemiro czy Bruno Fernandesem na czele. Jakby tego było mało, już po zejściu z murawy, Erik ten Hag miał zarządzić całkowitą ciszę w szatni, tak aby jego zawodnicy wciąż słyszeli radosne śpiewy rywali.
Według brytyjskich mediów, szkoleniowiec miał ponadto zagrozić zawodnikom, że jeżeli taki blamaż się powtórzy, to odeśle ich na treningi do drużyny młodzieżowej.
Przed marcową przerwą reprezentacyjną Manchester zagra jeszcze w lidze z Southampton, w FA Cup z Fulham, a w Lidze Europy czeka go dwumecz z Realem Betis.