Real rozbił rywala w LaLiga. Hat-trick Benzemy w 7 minut ukoronowany golem z przewrotki. I asysta Hazarda (VIDEO)

Data dodania: 02-04-2023 18:36

Real Madryt rozbił 6:0 Real Valladolid, a hat-trick w 7 minut skompletował Karim Benzema, który "trójpak" zamknął efektowną przewrotką.

Królewscy szybko wzięli się do roboty i ruszyli do ataków, ale jednak na efekty trzeba było trochę poczekać. Jak już się jednak zaczęło, to trudno było wyhamować.

Strzelanie na Estadio Santiago Bernabeu zaczął w 22. minucie Rodgrygo, ale potem sceną zawładnął już Benzema. Francuski snajper Los Blancos strzelanie zaczął w 29. minucie gdy głową wykończył akcję Viniciusa Juniora. W 32. minucie ten sam duet dał gola na 3:0. Brazylijczyk oddał piłkę Benzemie przed polem karnym, a ten oszukał obrońców i ładnym strzałem trafił do siatki.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">???? CUDOWNA AKCJA KRÓLEWSKICH! ????<br><br>Pięknie poklepali podopieczni Carlo Ancelottiego! ???? I ten gol Karima Benzemy! ???? Palce lizać! ????<br><br>Włączcie Eleven Sports 1! ????<a href="https://twitter.com/hashtag/lazabawa?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#lazabawa</a>???????? <a href="https://t.co/P3xphhoATA">pic.twitter.com/P3xphhoATA</a></p>&mdash; ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) <a href="https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1642542682105954311?ref_src=twsrc%5Etfw">April 2, 2023</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

W 36. minucie Benzema zakończył strzelanie. Tym razem dograł mu Rodrygo, a Francuz w ekwilibrystyczny sposób posłał piłkę do siatki.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">GOL KARIMA BENZEMY Z PRZEWROTKI! ⚽️????<br><br>Nie dość, że Francuz strzelił hat-tricka w mniej niż 10 minut, to jeszcze trzecią bramkę zdobył z przewrotki! ???????? Co za forma! ???? <a href="https://twitter.com/hashtag/lazabawa?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#lazabawa</a>???????? <a href="https://t.co/7k4kFMC3sV">pic.twitter.com/7k4kFMC3sV</a></p>&mdash; ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) <a href="https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1642544419957010436?ref_src=twsrc%5Etfw">April 2, 2023</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Po zmianie stron w słupek trafił Perez i Real przy odrobinie szczęścia nie stracił gola. Z drugiej strony goście też mieli sporo farta. W 62. minucie Rodrygo trafił w słupek, a w 66. minucie strzelił gola, ale nieuznanego ostatecznie przez zagranie ręką na wcześniejszym etapie akcji.

Real ostatecznie wygrał aż 6:0. W 73. minucie Rodrygo zanotował asystę przy bramce Asensio, a w 90. minucie Lucas Vazquez ustalił wynik. Co ciekawe asystę zaliczył Eden Hazard, który zagrał pierwszy mecz od 11 września 2022 roku!

Na 11 kolejek przed końcem sezonu Real w tabeli LaLiga jest na 2. pozycji i do liderującej Barcelony traci 12 punktów.

W środę Real zmierzy się po raz kolejny w tym sezonie z FC Barcelona. Na Camp Nou będzie próbował w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Copa del Rey odrobić straty po porażce 0:1 u siebie.