Sergio Ramos "bohaterem" Barcelony. "Duma Katalonii" zostaje liderem La Liga (VIDEO)

Data dodania: 30-09-2023 7:00
Sergio Ramos

FC Barcelona wygrała z Sevillą 1:0 dzięki bramce samobójczej strzelonej przez.... legendę Realu Madryt. Trzy punkty "Dumie Katalonii" sprezentował bowiem Sergio Ramos!

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Obie drużyny stwarzały sobie okazje do strzelenia goli. Barcelona powinna objąć prowadzenie w 22. minucie. Świetny rajd przeprowadził Cancelo, który wyłożył piłkę do Felixa, który trafił w poprzeczkę. W 30. minucie zakotłowało się w polu karnym Barcelony. Po strzale Ocamposa piłkę lecącą do bramki zatrzymał Gavi.

W 56. minucie szansę miał Lewandowski. Później swoich szans próbowali też Gavi czy Yamal. W 73. minucie to goście mogli prowadzić. Bardzo blisko zdobycia bramki był Rakitić.

Ataki Barcelony przyniosły skutek w 76. minucie. Po zagraniu młodziutkiego Yamala w niefortunny sposób piłkę do swojej bramki skierował Sergio Ramos.

Barcelona odniosła szóste zwycięstwo w tym sezonie i awansowała na pierwsze miejsce w tabeli La Liga.