Liga Konferencji Europy. Sytuacja w grupie Legii Warszawa

Data dodania: 06-10-2023 4:53

Legia Warszawa przegrała 0:1 z Alkmaarem w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. W drugim meczu grupy "E" pomiędzy zespół Aston Villą również 1:0 pokonał Zrinjski Mostar. Jak wygląda sytuacja w tabeli?

Legia Warszawa pomimo gry w przewadze od 66. minuty ostatecznie uległa Alkmaarowi 0:1 w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. Zwycięstwo gospodarzom w 52. minucie zapewnił grecki napastnik – Vangelis Pavlidis.

W drugim meczu grupy “E” Aston Villa na własnym stadionie podejmowała Zrinjski Mostar. Było bardzo blisko sensacji. Przedstawiciel Premier League dopiero w 94. minucie po strzale Johna McGinna wyrwał zwycięstwo. Szkotowi asystował Matty Cash.

Sytuacja w tabeli jest następująca – wszystkie kluby mają na swoim koncie po trzy oczka – pierwszy jest Zrinjski Mostar, drugi AZ Alkmaar, trzecia Legia Warszawa, a ostatnia Aston Villa.