Xavi po porażce z Realem Madryt. “To my zasługiwaliśmy na zwycięstwo”

Data dodania: 29-10-2023 5:15

FC Barcelona przegrała z Realem Madryt 1:2 ligowym El Clasico. Xavi Hernandez po meczu stwierdził, że jego drużyna zasługiwała na zwycięstwo.

Po pierwszej połowie niewiele wskazywało na to, że sobotni hit zakończy się wygraną Realu Madryt. Królewscy potrafili odwrócić losy meczu i to oni schodzili z murawy z kompletem punktów. Dublet ustrzelił Jude Bellingham.

Po spotkaniu głos zabrał Xavi Hernandez, który powtórzył słowa Roberta Lewandowskiego, twierdząc, że to "Duma Katalonii" zasłużyła na wygraną.

– Byliśmy spokojni i cierpliwi, mieliśmy swoje okazje. Zasługiwaliśmy na więcej. Na zwycięstwo. Może przesadzam, ale szczerze uważam, że jeśli ktoś kontrolował mecz, to była to Barcelona. Cierpieliśmy ostatnie 20 minut, ale oni mają te umiejętności. Gdy dajesz im szanse, to cię dobijają – skomentował Xavi.

Robert Lewandowski skomentował wynik El Clasico. “Niezasłużone zwycięstwo Realu”