Krzysztof Piątek zaczyna odzyskiwać strzelecki instynkt? Kolejny gol "Pio" w Turcji (VIDEO)

Data dodania: 02-12-2023 16:00
Krzysztof Piątek zaczyna odzyskiwać strzelecki instynkt? Kolejny gol

Krzysztof Piątek ostatnio złapał niezłą formę. W sobotę strzelił swojego 4. gola w sezonie tureckiej Super Lig. Polski napastnik w ostatnich czterech meczach Istanbul Basaksehir trafiał do siatki w trzech spotkaniach.

Piątek zaczął spotkanie wyjazdowe z Rizesporem w pierwszym składzie swojego zespołu. Już w 6. minucie polski snajper dał gościom prowadzenie na Caykur Didi Stadyumu. Dla Piątka był to 4. gol w sezonie i 4. w ostatnich czterech meczach.

Niestety dla Istanbul Basaksehir były to miłe złego początki. Już w 12. minucie wyrównał Ibrahim Olawoyin, a 5 minut później prowadzenie Rizesporowi dał Dal Varesanović. Jeszcze przed przerwą wyrównał w 45. minucie Jerome Opoku, ale w 90. minucie bramkę na 3:2 dla gospodarzy zdobył Olawoyin.

Piątek zagrał całe spotkanie i ma na koncie 13 występów w tym sezonie tureckiej elity. Poza kadrą meczową gości znalazł się Patryk Szysz, który leczy kontuzję.