Kolejny występ Jakuba Modera w Premier League

Data dodania: 22-12-2023 4:38

Jakub Moder zanotował kolejny występ w Premier League. Pomocnik Brighton zagrał w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Crystal Palace.

Moder rozpoczął na ławce rezerwowych rywalizację z Crystal Palace. Wynik meczu w pierwszej połowie otworzył Jordan Ayew. W 82. minucie do remisu doprowadził Danny Welbeck. Chwilę później Kaoru Mitoma zgłosił uraz i Jakub Moder zmienił japońskiego skrzydłowego.

Polak zanotował osiem kontaktów z piłką, wykonując pięć celnych podań. Moder wygrał dwa z trzech pojedynków. W jednej z akcji pomocnik mógł odebrać piłkę w polu karnym rywali, ale sędzia dopatrzył się przewinienia.

- Jakub Moder dostał dziś kolejne minuty w Premier League. Tym razem Roberto De Zerbi ustawił go wyżej, a nie na „6”. Szkoda sytuacji, w której odzyskał piłkę w polu karnym CP, ale sędzia odgwizdał bardzo miękki faul. Poza tym trudno coś więcej napisać - ocenił Maciej Łuczak, dziennikarz Meczyki.pl.