Adam Buksa strzelił gola w duńskiej lidze. Świetne uderzenie reprezentanta Polski (VIDEO)

Data dodania: 03-08-2024 17:27

Adam Buksa strzelił swojego strzelił swojego 2. gola w barwach FC Midtjylland. Polski napastnik trafił do siatki w ligowym spotkaniu z Aalborg BK.

Buksa latem trafił do FC Midtjylland z francuskiego RC Lens. Polski napastnik już w debiucie trafił do siatki w starciu z Aarhus w lidze. Potem nie dał rady pokonać bramkarza UE Santa Coloma z Andory w eliminacjach Ligi Mistrzów (zagrał 135 minut w dwumeczu).

W sobotę Buksa pokazał jednak, że nie zapomniał swojego rzemiosła. Polski snajper zdobył bramkę w 44. minucie spotkania z Aalborg BK w 3. kolejce Superligi.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="zxx" dir="ltr"><a href="https://t.co/jNJHmQKay2">pic.twitter.com/jNJHmQKay2</a></p>&mdash; Follow on TikTok @pushgoals (@Pushtv_29) <a href="https://twitter.com/Pushtv_29/status/1819746310360052002?ref_src=twsrc%5Etfw">August 3, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Ostatecznie gospodarze wygrali 2:0. Buksa zagrał do 60. minuty. FC Midtjylland odniósł premierowe zwycięstwo w ligowym sezonie po tym, jak wcześniej dwukrotnie zremisował.

Teraz przed FC Midtjylland rywalizacja z Ferencvarosem Budapeszt w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.