Bramkarzem bohaterem meczu w drugiej lidze. Gol w 95. minucie spotkania (WIDEO)

Data dodania: 08-09-2024 19:08

W 95. minucie spotkania Betclic 2 Ligi pomiędzy KKS-em Kalisz i Rekordem bramkarz gości Wiktor Kaczorowski strzelił gola na wagę remisu 2:2. Był to debiut golkipera w barwach zespołu z Bielsko-Białej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 27. minucie po trafieniu Kamila Koczego. Rezultat spotkania wyrównał w 59. minucie Daniel Świderski, dla którego to był szósty gol w tym sezonie.

Zespół z Kalisza w 81. minucie ponownie objął prowadzenie. Bramkę zdobył Nestor Gordillo. Kibice gospodarzy już dopisywali trzy punkty swemu zespołowi, gdy w piątej minucie doliczonego czasu gry gola strzelił Wiktor Kaczorowski, 23-letni bramkarz Rekordu. Był to jego debiut w barwach nowego zespołu, do którego jest wypożyczony z Hutnika Kraków. Golkiper popisał się efektownym "szczupakiem" i strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

KKS z dorobkiem 14 punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli Betclic 2. Ligi. Rekord znajduje się w strefie spadkowej, zajmując 16. pozycję (5 pkt).