PSG ruszył po nowego bramkarza. Szykuje się na odejście Gianluigiego Donnarummy? (VIDEO)
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 28-07-2025 21:32
Szefowie Paris Saint-Germain walczą o to, by w letnim okienku transferowym sprowadzić nowego bramkarza. Niepewna jest bowiem przyszłości Gianluigiego Donnarummy. Na Parc des Princes trafić ma golkiper ligowego rywala mistrza Francji.
Trener Luis Enrique ma teraz w kadrze PSG czterech bramkarzy. Poza Donnarummą są także Rosjanin Matwiej Safonow, Hiszpan Arnau Tenas i pozyskany tego lata z AS Roma 19-letni Brazylijczyk Renato Marin.
Wkrótce do PSG ma trafić jednak jeszcze jeden golkiper. Gigant ze stolicy negocjuje transfer Lucasa Chevaliera z OSC Lille. Z samym golkiperem już się porozumieli, ale teraz muszą dogadać się z ligowym rywalem. W Paryżu na Chevaliera czeka umowa ważna do połowy 2030 roku.
Lille za swojego bramkarza oczekuje 40 mln euro. PSG chce zapłacić na pewno mniej. Mówi się o kwocie około 30 mln euro.
Chevalier zagrał do tej pory w Ligue 1 w 99 meczach, puścił 99 goli i zachował 36 razy czyste konto. W Lille OSC ma w sumie 127 występów i 44 czyste konta oraz 127 puszczonych goli.
???????????? Lucas #Chevalier and Paris Saint-Germain have reached a verbal agreement on a contract until 2030.
— Florian Plettenberg (@Plettigoal) July 28, 2025
Negotiations between the clubs are advanced, and a deal is likely to happen.@SkySportDE ???????? pic.twitter.com/N9IfYFlImZ
Wielki powrót do FC Barcelona! Ciekawe, co na to Robert Lewandowski
Futbol.pl












