Ostra odpowiedź na plotki o Realu Madryt!
Dodał: kk
Data dodania: 08-06-2026 8:50
Bayern Monachium zamyka temat Michaela Olise. Ostra odpowiedź na plotki o Realu Madryt.
Bayern Monachium stanowczo zareagował na pojawiające się w mediach spekulacje dotyczące przyszłości Michaela Olise i rzekomego zainteresowania ze strony Realu Madryt.
Prezydent Bayernu Herbert Hainer podkreślił, że francuski skrzydłowy jest kluczowym zawodnikiem drużyny i nie ma mowy o jego odejściu. Zaznaczył również, że klub nie jest zainteresowany sprzedażą piłkarza i traktuje go jako ważny element długoterminowego projektu sportowego.
W swojej wypowiedzi odniósł się także do plotek transferowych, sugerując, że Real Madryt nie złożył żadnej oficjalnej oferty, a całe zamieszanie funkcjonuje wyłącznie na poziomie medialnych spekulacji.
Michael Olise ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium obowiązujący do 30 czerwca 2029 roku, a klub nie planuje rozstania z jednym ze swoich kluczowych zawodników.
Na ten moment wszystko wskazuje na to, że temat potencjalnego transferu do Realu Madryt zostaje ucięty przez władze Bayernu.
„Jeśli Florentino Pérez chce złożyć nam ofertę za Olise – co jak dotąd się nie zdarzyło – może sobie oszczędzić kłopotów” - mówi Hainer dla "Bilda".
„Michael Olise jest zawodnikiem Bayernu Monachium z długoterminowym kontraktem. NIE jesteśmy klubem, który sprzedaje” – dodaje.
???? Bayern president Hainer: “If Florentino Pérez wants to send us a bid for Olise - which has not happened so far - he can SAVE HIMSELF THE TROUBLE”.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 7, 2026
“Michael Olise is a player of FC Bayern with a long-term contract. We are NOT a selling club”, told BILD. pic.twitter.com/wPxlhonhx2
Źródło: Fabrizio Romano - X, fot: screen











