Legia musi dokonać wzmocnień, by zatrzymać Czerczesowa!
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 16-05-2016 8:31
Stanisław Czerczesow doprowadził Legię Warszawa do dubletu - mistrzostwa i Pucharu Polski. Czy zostanie przy Łazienkowskiej 3 na kolejny sezon? Jego słowa po ostatnim meczu sezonu są dość jasne i czytelne!
- Ja nie potrafię zbyt dobrze świętować i się cieszyć, wolę pracować. Na razie nie miałem czasu zastanowić się jak smakuje zdobycie tytułu mistrzowskiego, będę mógł na to odpowiedzieć za jakiś czas. Nie byłem w szatni i nie cieszyłem się z piłkarzami. To ich święto. Ja miałem ich przygotować i poprowadzić do zwycięstw. Natomiast zdradzę, że piłkarze lepiej świętują, niż grają. Ale poprawimy to - powiedział Czerczesow po wygrany 3:0 meczu z Pogonią Szczecin i przypieczętowaniu mistrzostwa Polski.
- Czy zostaję na przyszły sezon? Zanim podejmę decyzję to na pewno ją przemyślę, usiądę i porozmawiam z włodarzami klubu. Ostatni raz graliście w Lidze Mistrzów przeciwko mnie, chciałbym byście teraz zagrali ze mną, by kółko się zamknęło. Ale najpierw razem z włodarzami zastanowimy się nad tym, czy mamy takie możliwości. To są poważne sprawy i nie można o nich dyskutować z emocjami - dodał trener Legii.
Sygnał jest więc jasny? Albo będą solidne wzmocnienia zespołu, albo Czerczesow skorzysta z oferty powrotu do Rosji?
Kucharczyk show? Sędzia przyćmił piłkarza Legii (VIDEO)
Futbol.pl











