Nawałka: Gra nie kleiła nam się za bardzo
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 26-10-2013 9:08
Szkoleniowiec Górnika Zabrze Adam Nawałka po zwycięskim spotkaniu z Jagiellonią w Białymstoku 1:0 nie miał zbyt wiele zastrzeżeń do postawy swoich podopiecznych.
- Ten mecz dostarczył wiele emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. To jest sport, ale też rywalizacja facetów i każdy chce wygrać. Moja drużyna zdobyła trzy punkty i z tego się cieszę - wyznał w pierwszych słowach trener lidera T-Mobile Ekstraklasy.
- Nie będę analizował jeszcze sytuacji, po której Prejuce Nakoulma dostał czerwoną kartkę, ale z tego co mi mówił, został sprowokowany i obrażony w rasistowskich słowach i dlatego tak zareagował. Oczywiście nie można dać się sprowokować, ale moi piłkarze pokazali że są drużyną i stanęli w obronie za kolegą - wyjaśnił na konferencji prasowej Nawałka.
- Można powiedzieć, że graliśmy lepiej w jedenastu na jedenastu, bo ta gra nie kleiła nam się za bardzo, ale była cały czas walka, determinacja i zaangażowanie. Dlatego tez duże brawa za to, że po słabszym meczu zdobyli trzy punkty, bo o to w piłce chodzi - podsumował Adam Nawałka, zapytany oczywiście na koniec o wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski
- Prowadzenie kadry narodowej to na pewno zaszczyt, ale nie komentuję tego w żaden sposób, do momentu kiedy zostanie ogłoszone, kto będzie trenerem kadry - dodał Adam Nawałka.
Futbol.pl











