Fantastyczny gol byłej gwiazdy Legii Warszawa. Ależ to zrobił (VIDEO)

Data dodania: 09-04-2021 21:53

Thibault Moulin zdobył fantastyczną bramkę w meczu swojej Academiki Clinceni. Były pomocnik Legii Warszawa w starciu z Dinamem Bukareszt trafił do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego.

Francuski pomocnik, który z Legią grał nawet w Lidze Mistrzów i strzelił gola Realowi Madryt, obecnie gra w Rumunii. Jest piłkarzem Academiki Clinceni.

W piątek jego drużyna walczyła na wyjeździe z Dinamem Bukareszt. I już po 17 minutach prowadziła 3:0 po golach Rusescu, Cordei i właśnie Moulina. Pierwszy trafił w 4. minucie, drugi w 11. minucie, a trzeci chwilę po upływie kwadransa gry.

31-letni Moulin wziął się za wykonanie rzutu rożnego. Kopnął wysoko, a piłka zatoczyła łuk, minęła wszystkich w polu bramkowym i wpadła do siatki. Idealne kopnięcie.

Moulin trafił do Rumunii w styczniu. Mecz Dinamem, w którym 90 minut rozegrał Janusz Gol, był jego 10. występem w Liga 1.