Pierwsza wygrana Korony Kielce w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy

Dodał: kk
Data dodania: 27-08-2024 8:00
screen

Korona Kielce zaliczyła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Na początku sezonu Korona Kielce nie grała na miarę oczekiwań pod wodzą Kamila Kuzery, więc dokonano zmiany na stanowisku szkoleniowca. Nowym opiekunem drużyny został Jacek Zieliński. Dopiero w 6. kolejce PKO BP Ekstraklasy klub z województwa świętokrzyskiego zaliczył pierwsze zwycięstwo pokonując na własnym terenie Stal Mielec (2:1).

W 49. minucie padł pierwszy gol. Dla gospodarzy bramkę z rzutu karnego wywalczył Pedro Nuno. Do wyrównania w 86. minucie doprowadził Maciej Domański, ale szybko zaraz odpowiedział Dawid Błanik i trzy punkty ostatecznie wpadły na konto ekipy Zielińskiego.

Korona Kielce ma na swoim koncie 5 punktów i znajduje się na 14. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy, a Stal Mielec jest na 16. pozycji w tabeli i uzbierała 4 oczka.

Źródło: PKO BP Ekstraklasa