Mohamed Salah ukarany przez Liverpool FC? Taka decyzja zapadła przed arcyważnym meczem
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 08-12-2025 19:32
Mohamed Salah ma kłopoty w Liverpool FC. Egipski gwiazdor The Reds wybuchł po ostatnim spotkaniu z Leeds United (3:3), w którym Arne Slot nie wpuścił go na murawę. Za swoje słowa wymierzone w klub i w trenera został ukarany. Nie znalazł się w kadrze na spotkanie Ligi Mistrzów z Interem Mediolan.
Salah w ostatnich spotkaniach nie dostawał za dużo minut od Slota. W trzech meczach zagrał 45 minut przeciwko Sunderlandowi, a starcia z West Ham United i Leeds United obejrzał z ławki.
Po spotkaniu z Pawiami (3:3) nie ukrywał rozgoryczenia. - Jestem bardzo, ale to bardzo rozczarowany. Zrobiłem tak wiele dla klubu przez lata. Zwłaszcza w zeszłym sezonie. Teraz jestem tylko rezerwowym i nie wiem nawet, dlaczego tak się dzieje - powiedział Salah. - Mam przeczucie, wrażenie, że klub mnie poświęcił. Ktoś jakby chciał, żeby mnie uznano za winnego całej sytuacji. Latem sporo mi obiecano. Dostałem sporo obietnic, a teraz jestem na ławce rezerwowych - grzmiał dalej piłkarz. - Wiele razy mówiłem, że mam dobre relacje z trenerem. I nagle nie mam ich wcale. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale wydaje mi się, że ktoś nie chce mnie w klubie - mówił Salah.
Piłkarz liczył może, że te słowa doprowadzą do pewnego wstrząsu, ale tylko narobił sobie dodatkowych kłopotów. Szefowie Liverpool FC dali jasny przekaz, że stoją za trenerem i nie zamierzają zwalniać Holendra, który doprowadził zespół w poprzednim sezonie do mistrzostwa. Co więcej w poniedziałek ogłoszono kadrę na spotkanie The Reds w Lidze Mistrzów z Interem i nie ma w niej Salaha. 33-letni piłkarz dostał wolne. Będzie miał czas pomyśleć, co dalej z jego karierą na Anfield.
Liverpool FC po 5 kolejkach tej edycji Ligi Mistrzów ma 9 punktów i plasuje się na 13. pozycji. Inter jest na 3. lokacie z 12 punktami.
Kolejna kontuzja gwiazdy Manchesteru City. Pep Guardiola to potwierdził
Futbol.pl












