32-latek rozwiązał kontrakt z Pogonią Szczecin!
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 27-08-2013 17:19
Robert Kolendowicz od dzisiaj nie jest już zawodnikiem Pogoni Szczecin. 33-latek za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z "Portowcami", ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa odnośnie współpracy z klubem z T-Mobile Ekstraklasy.
Były zawodnik m.in. Lecha Poznań, GKS-u Bełchatów czy ŁKS-u Łódź podziękował kibicom ze Szczecina za wsparcie, którym obdarowali go w ostatnich kilku latach.
- Chciałbym podziękować kibicom Pogoni za wszystkie dobre chwile - powiedział były już zawodnik szczecińskiego klubu.
- Spędziłem tutaj naprawdę dobry okres swojego życia, udało nam się awansować do ekstraklasy, a następnie w niej utrzymać. Z Pogonią zresztą nie żegnam się na zawsze - dodał.
Zawodnik doszedł do porozumienia z włodarzami Pogoni Szczecin w taki sposób, że gy ten zdecyduje się zakończyć profesjonalną karierę zawodniczą to będzie pracował młodzieżą szczecińskiego klubu jako trener.
Futbol.pl/źr. pogonszczecin.pl











