Portugalczyk poprowadzi Irlandczyków?
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 18-10-2013 14:35
Carlos Queiroz został ogłoszony jednym z głównym kandydatów do zastąpienia Giovanniego Trapattoniego na stanowisku selekcjonera reprezentacji Irlandii. Zdaniem brytyjskich mediów, nazwisko nowego trenera będzie znane jeszcze w październiku.
Sytuacja Queiroza nie jest jednak tak klarowna, gdyż obecnie prowadzi drużynę narodową Iranu. Jego sporym sukcesem jest awans do przyszłorocznych mistrzostw świata w Brazylii. Portugalczyk sugerował w wielu wywiadach, że po przygodzie w Azji zamierza wrócić od piłki europejskiej.
Przypomnijmy, że reprezentację Irlandii opuścił Giovanni Trapattoni, któremu nie udało się wywalczyć awansu na brazylijski mundial.
Carlos Queiroz byłw przeszłości trenerem reprezentacji Portugalii, RPA i ZEA, a także takich klubów jak Real, Sporting Lizbona czy współpracował w roli asystenta Sira Alexa Fergusona w Manchesterze United.
Futbol.pl











