Mamrot: Jestem zadowolony z pierwszej połowy

Data dodania: 19-07-2019 21:15

Ireneusz Mamrot zabrał głos na konferencji po spotkaniu Arka Gdynia -Jagiellonia Białystok wygranym przez drużynę gości 0:3. Trener był zadowolony z postawy zawodników w pierwszej połowie spotkania, ale też dopatrzył się wielu błędów w późniejszej fazie meczu.

Jestem na pewno zadowolony z pierwszej połowy. W tej części nasza gra mogła się podobać, jeśli chodzi o posiadanie piłki i stwarzane sytuacje. Poza bramkami mieliśmy jeszcze dwie okazje Jesusa Imaza i Bartka Bidy. Z drugiej połowy nie jestem natomiast zadowolony. Arka nie miała może klarownych sytuacji, ale była bardzo zdeterminowana, a przy takim natężeniu dośrodkowań mogło coś wpaść. Kilka razy mogliśmy lepiej rozegrać akcje, przynajmniej stworzyć sytuację i nieco postraszyć Arkę. Tego mi trochę zabrakło w drugiej połowie. Nie będę jednak wybrzydzać, bo wygraliśmy 3:0 i ogólna ocena na pewno jest pozytywna.

- stwierdził trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot.

Popularna "Jaga" w następnej kolejce PKO Ekstraklasy zmierzy się przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa. Spotkanie odbędzie się 27 lipca o godzinie 20:00.