Szczęsny ośmieszony w doliczonym czasie gry. Juventus przegrał z Tottenhamem (VIDEO)

Data dodania: 21-07-2019 18:45

Wojciech Szczęsny nie będzie miło wspominał towarzyskiego meczu Juventusu z Tottenhma Hotspur. Polski bramkarz Starej Damy puścił gola z połowy boiska po uderzeniu Harry'ego Kane'a.

Anglik pokonał Szczęsnego w doliczonym czasie gry meczu rozgrywanego w Singapurze w ramach International Champions Cup. Juventus nie był w stanie już odrobić strat i przegrał 2:3.

Juventus straty w tym spotkaniu odrobił raz. W 56. minucie Gonzalo Higuain płaskim strzałem wykończył akcję całego zespołu i było 1:1, bo wcześniej cios zadał Tottenham, który prowadził od 31. minuty po uderzeniu Erika Lameli. Juventus najpierw wyrównał, a potem objął prowadzenie. W 60. minucie Mattia De Sciglio dośrodkował w pole karne, a Cristiano Ronaldo pokonał Paulo Gazzanigę.

Niedługo później na murawie pojawił się sprowadzony za ogromne pieniądze Matthijs De Ligt. W 65. minucie Tottenham wyrównał na 2:2, bo Tanguy Ndombele podał do Lucasa Moury, a ten pokonał Szczęsnego.

W doliczonym czasie gry Juventus zgubił piłkę na srodku boiska. Harry Kane dopadł do niej w okolicy koła środkowego i posłał na bramkę. Wysunięty daleko od bramki Szczęsny nie zdołał zatrzymać piłki!