Cudowne trafienie Krychowiaka! (VIDEO)

Data dodania: 11-08-2019 17:36

Lokomotiw Moskwa pokonał przed własną publicznością Urał Jekaterynburg 4:0 w 5. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Gospodarze już w pierwszej połowie postawili na boisku swoje warunki gry. Zaowocowało to dwubramkowym prowadzeniem. Autorami bramek byli: Fiodor Smołow i Rifat Zhemaletdinov. Z kolei w drugiej części spotkania zobaczyliśmy piękne trafienie reprezentanta Polski. Grzegorz Krychowiak przyjął piłkę przed polem karnym rywala i wiele się nie zastanawiając, uderzył z woleja w samo okienko.

Wynik kilka minut później na 4:0 ustalił Miranchuk. Dzięki wygranej Lokomotiw awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego Zenitu Petersburg traci trzy punkty.