Lewandowski się nie zatrzymuje! Kolejne trafienia dla Bayernu!
Dodał: Marcin Kowalczyk
Data dodania: 21-09-2019 17:16
Bayern Monachium pewnie pokonał przed własną publicznością FC Koln 4:0 w 5 kolejce Bundesligi. Dwa trafienia dla gospodarzy zdobył Robert Lewandowski.
Już na początku spotkania dał o sobie znać kapitan reprezentacji Polski. Bayern wyszedł z szybką kontrą środkiem pola. Coutinho dograł prostopadle do Lewandowskiego. Polak wyszedł sam na sam z bramkarzem i lekką podcinką umieścił piłkę w siatce. Na kolejne trafieni Lewandowskiego trzeba było poczekać do drugiej części spotkania. Po dośrodkowaniu Kimmicha najlepszą pozycję w polu karnym wypracował sobie napastnik Bayernu i strzałem głową pokonał Horna.
Jeszcze przed upływem godziny gry w polu karnym rywala piłkę otrzymał Coutinho, który został sfaulowany przez Ehizibue. Sędzia bez wahania odgwizdał rzut karny i pokazał faulującemu czerwoną kartkę. Do wykonania jedenastki podszedł sam poszkodowany i, mimo że sędzia nakazał powtórkę jej wykonania, to Brazylijczyk podwyższył prowadzenie pewnym strzałem.
Natchniony golem dla Vayeru Coutihno przeprowadził dynamiczną akcję na kwadrans przed końce. W jej kluczowej fazie dograł w pole karne do Perisića, który pewnym strzałem pokonał Horna.
Super Spui, Buam! ????
— FC Bayern München (@FCBayern) September 21, 2019
Heit tring ma a Maßal auf eich! ????#Wiesnspuidog #MiaSanMia #FCBKOE pic.twitter.com/YViHvg6hEC
5. kolejka Bundesligi sezonu 2019/2020
BAYERN MONACHIUM - FC KOLN 4:0
Bramki: Lewandowski 3, 48, Coutihno 62 (k), Perisic 73
Futbol.pl











