Tak świętowali piłkarze Rakowa. Takiego czegoś nikt się nie spodziewał (VIDEO)

Data dodania: 02-05-2021 21:14
Tak świętowali piłkarze Rakowa. Takiego czegoś nikt się nie spodziewał  (VIDEO)

Raków Częstochowa po emocjonującej końcówce ograła 2:1 Arkę Gdynia w finale Pucharu Polski i osiągnął największy w historii klubu sukces. Nic dziwnego, że po spotkaniu radości i fetowania nie było końca. Piłkarze wtargnęli nawet ze śpiewem na ustach na pomeczową konferencję prasową.

Raków jeszcze w 81. minucie przegrywał, ale ostatecznie przechylił szalę z trofeum na swoją stronę. Gole strzelili Ivi Lopez i David Tijanić.

Raków wygrał i odniósł największy sukces w 100-letniej historii klubu. Już po końcowym gwizdku wybuchła w obozie częstochowian ogromna radość. Fetowanie z murawy przeniosło się do szatni, a potem nawet na salę konferencyjną.

Piłkarze Rakowa wpadli na konferencję trenera Marka Papszuna i przerwali ją. Szkoleniowiec został "poczęstowany" szampanem prosto z pucharu, ale szybko dołączył do swoich podopiecznych.