Kapitalna bramka Thiago Alcantary i Liverpool z kompletem. Milan zdobył Madryt (VIDEO)

Data dodania: 24-11-2021 23:37

Thiago Alcantara strzelił kapitalnego gola w meczu Liverpool FC z FC Porto. Pomocnik The Reds świetnym uderzeniem otworzył wynik spotkania. LFC ma komplet oczek w 5 meczach, ale walka o 2. miejsce pomiędzy Porto, Milanem i Atletico w ostatniej kolejce będzie niezwykle zacięta.

Ekipa Juergena Kloppa w I połowie strzeliła gola, ale bramka Sadio Mane z 37. minuty nie została uznana. Na szczęście przy trafieniu Alcantary nie było żadnych naruszeń przepisów i fenomenalny gol pomocnika na 1:0 został uznany.

Ostatecznie Liverpool pokonał Smoki 2:0, bo w 70. minucie piłkę do siatki posłał jeszcze Mohamed Salah.

Porto zostało więc z 5 punktami, ale utrzymało 2. pozycję, bo Atletico przegrało u siebie z Milanem i teraz Hiszpanie oraz Włosi mają po 4 oczka. W 86. minucie pięknie wyszedł w powietrze Junior Messias i strzałem głową pokonał Jana Oblaka, dając Rossonerim zwycięstwo na Wanda Metropolitano.

W ostatniej kolejce Milan podejmie Liverpool FC i musi wygrać, by mieć szansę na awans do 1/8 finału. Wiele zależy jednak od wyniku starcia Porto z Atletico.