Grzegorz Krychowiak strzelił kolejnego gola. Dwie bramki Polaka dały ważne zwycięstwo

Data dodania: 01-03-2024 20:45

Grzegorz Krychowiak strzelił kolejne gole w lidze w Arabii Saudyjskiej. Polski pomocnik zdobył dwie bramki w spotkaniu Abha Club z Al-Tai.

34-letni Krychowiak dał gospodarzom zwycięstwo. Polak trafił do siatki w 38. i 49. minucie spotkania. Były już reprezentant kraju zagrał do 78. minuty.

Zwycięstwo 2:0 dało Abha Club 3 punkty i dogonienie w tabeli piątkowego rywala. Oba zespoły po 22 meczach mają 18 punktów i są w strefie spadkowej, wyprzedzając jedynie Al Hazem, który ma 15 oczek.

Krychowiak w tym sezonie Saudi Pro League strzelił 6 goli i zanotował asystę w 21 meczach.