Media: Kolejny Polak blisko RC Lens. Wicemistrz Francji chce tego obrońcę
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 16-07-2026 18:08
Francuski RC Lens pozyskał Michała Skórasia, ale na jednym Polaku najprawdopodobniej nie poprzestanie. Według Meczyki.pl blisko transferu do wicemistrza Francji jest Maik Nawrocki.
Skóraś do Lens trafił z KAA Gent za 6 mln euro. Boczny pomocnik zasilił szeregi zespołu ze Stade Félix-Bollaert, a wkrótce w szatni może mieć rodaka.
Według Meczyki.pl działacze RC Lens chcą kupić Maika Nawrockiego, który w minionym sezonie zagrał w 17 meczach (3 gole i 3 asysty) Hannover 96, do którego był wypożyczony.
25-letni stoper wrócił już do Celtiku Glasgow, ale w szkockim gigancie nie ma raczej szans na grę. Oferta z RC Lens to szansa dla urodzonego w Bremie obrońcy. Polak wyceniany jest na 1,5 mln euro.
Lens w tym okienku sprzedał już jednego środkowego obrońcę. 27-letni Argentyńczyk Facundo Medina trafił za 18 mln euro do Olympique Marsylia. Ponadto po wygaśnięciu kontraktu odszedł Malang Sarr.
Sławomir Peszko chciał ściągnąć rewelację mundialu! Wieczysta podjęła ostateczną decyzję
Futbol.pl












