Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Kibice Legii Warszawa pożegnają Dariusza Mioduskiego. "Mamy pełne prawo w cywilizowany sposób powiedzieć: Won"

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 18-02-2022 18:32
Kibice Legii Warszawa pożegnają Dariusza Mioduskiego.

Kibice warszawskiej Legii mają dość Dariusza Mioduskiego i jego rządów. Grupa sympatyków wciąż jeszcze aktualnego mistrza Polski opublikowała komunikat, w którym apeluje o przyjście na mecz z Wisłą Kraków (sobota, 26 lutego) i symboliczne pożegnanie właściciela Legii.

Pełna treść komunikat Nieznanych Sprawców:

"Drodzy Kibice!

Koniec. Czas się pożegnać. Są momenty, kiedy trzeba powiedzieć dość. Skończyć z pół wesołymi happeningami, ironicznymi oprawami i przerobionymi przyśpiewkami weselnymi. Cierpliwość, nawet ta, przy okazji, której występuje bezgraniczna miłość do klubu, ma swój koniec.

Oczywiście, nie zrozumcie nas źle. Legia Warszawa to dobro absolutnie nadrzędne. Priorytet i coś co zawsze będzie na pierwszym miejscu. Dlatego do samego końca, nieco naiwnie wierzyliśmy, że będzie lepiej, że k... los się musi odmienić. Coś z tylu głowy cały czas mówiło, przestań w końcu się odbijemy, zaczniemy wygrywać, pan Dariusz zmądrzeje. Teraz już wiemy, że to się nie wydarzyło i jeśli ten człowiek dalej będzie rządził naszym klubem to będzie tylko gorzej. A już jest najgorzej, jeśli chodzi o powojenną historię naszego klubu! Zajmujemy miejsce w strefie spadkowej. Legia Warszawa zajmuje 17 miejsce w tabeli. Gramy gorzej niż cygańska orkiestra w tramwaju. Sprzedajemy najlepszych zawodników, w miejsce których nie ma żadnych wzmocnień. Właściciel Legii zajmuje się organizowaniem wątpliwej jakości eventów i sprzedażą sekcji klubu w swoje prywatne ręce. Frekwencja jest najgorsza, odkąd gramy na nowym stadionie. Dlatego miarka się przebrała.

Na meczu z Wisłą Kraków symbolicznie żegnamy Dariusza Mioduskiego. Cały stadion, każdy legionista będzie miał okazję na meczu z Wisłą wyrazić swój sprzeciw. Mamy pełne prawo w cywilizowany sposób powiedzieć won. Zachęcamy Was już teraz do przyjścia 26.02 na mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków. Już dziś apelujemy do każdego kibica Legii, kup bilet, niezależnie z jakiej trybuny dopingujesz Legię, ubierz się na czarno i przyjdź na mecz Legii Warszawa. Twój klub Cię potrzebuje. Nie możemy przejść do porządku dziennego z tym co się dzieje. Czas się pożegnać."

 

Ulubieniec polskich kibiców jest gotowy na powrót do reprezentacji

Ulubieniec polskich kibiców jest gotowy na powrót do reprezentacji

TAGI

Inne artykuły