Bartłomiej Drągowski tym razem się nie popisał. Przepuścił do siatki taki strzał w sparingu Fiorentiny (VIDEO)

Data dodania: 12-08-2019 11:06

Bartłomiej Drągowski wrócił latem do ACF Fiorentina i został bramkarzem numer jeden. W Violi liczą na Polaka, bo ten podczas wypożyczenia w Empoli pokazywał wielką klasę. W sparingach też nie nawalał, ale w starciu z Galatasaray Stambuł już przydarzył mu się błąd.

Fiorentina wygrała towarzyskie spotkanie z tureckim rywalem aż 4:1, ale Drągowski nie może być najszczęśliwszym graczem włoskiego klubu. W 50. minucie polski bramkarz nie zatrzymał piłki po strzale Emre Mora zza pola karnego. Wydawało się, że Drągowski spokojnie poradzi sobie z uderzoną piłką, ale jednak ta po rękach wpadła do bramki!

Wszystko działo się przy stanie 2:0 dla Fiorentiny, bo w 42. minucie Kevin-Prince Boateng z karnego, a w 45. minucie Sottil pokonali Fernano Muslerę. Potem uczynili to jeszcze Bennassi w 61. minucie oraz Simeone w 83. minucie. Skończyło się wynikiem 4:1.