W meczu reprezentacji Polski z Chorwacją został sprowadzony na ziemię, teraz znów strzelił gola w MLS (VIDEO)

Data dodania: 15-09-2024 12:00

Mateusz Bogusz strzelił gola dla Los Angeles FC w przegranym 2:4 (2;0) meczu MLS z Los Angeles Galaxy.

Bogusz zdobył bramkę już w czwartej minucie spotkania. Po niespełna kwadransie gry jego Los Angeles FC prowadził już 2:0. Takim rezultatem zakończył się pierwsza połowa. Po zmianie stron na boisku istniał już tylko zespół Galaxy, który strzelił aż cztery gole.

Mateusz Bogusz rozegrał cały mecz, a gol z czwartej minuty i był jego czternastym w obecnym sezonie MLS.

Los Angeles FC z dorobkiem 48 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.