Kuriozalny gol w meczu Ligi Mistrzów. O czym myśleli obrońcy Young Boys Berno??? (VIDEO)

Data dodania: 17-09-2024 21:00

Aston Villa w meczu pierwszej kolejki fazy głównej Ligi Mistrzów pokonała na wyjeździe Young Boys Berno 3:0. W pamięci kibiców pozostanie kuriozalna bramka stracona przez szwajcarski zespół po fatalnym zachowaniu obrońców.

W 27. minucie Youri Tielemans otworzył wynik meczu. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy podopieczni Unaia Emery'ego zdobyli drugą bramkę. Zostanie ona na długo zapamiętana przez kibiców i ekspertów z powodu kuriozalnej postawy defensywy gospodarzy. Strzelcem gola był Jacob Ramsey.

Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 86. minucie  Amadou Onana.