Bezradny AC Milan został rozbity na wyjeździe przez Atalantę Bergamo. Grał Krzysztof Piątek

Data dodania: 22-12-2019 14:29

Atalanta Bergamo rozbiła na własnym terenie AC Milan 5:0 (1:0) w pierwszym niedzielnym meczu 17. kolejki włoskiej Serie A.

Gospodarze już w 10. minucie wyszli na prowadzenie, a strzelcem bramki został Papu Gomez. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Mario Pasalić. Za niedługo dwa gole zdobył Josip Ilicić, a w 83. minucie gości dobił Luis Muriel.

Warto dodać, że w zespole "Rossonerich" Krzysztof Piątek nie wyszedł w pierwszym składzie. "El Pistolero" pojawił się na boisku dopiero w 64. minucie i zmienił Giacomo Bonaventurę.