Premier League. Liverpool FC przegrał pierwszy mecz w sezonie ligowym! "The Reds" zostali rozbici przez Watford FC (VIDEO)

Data dodania: 29-02-2020 20:45
Premier League. Liverpool FC przegrał pierwszy mecz w sezonie ligowym!

W 28. kolejce angielskiej Premier League Watford FC pokonało przed własną widownią 3:0 (0:0) Liverpool FC! Dla podopiecznych Juergena Kloppa była to pierwsza porażka w tym sezonie ligowym. Na swoim koncie "The Reds" mieli też przed tym meczem 18 kolejnych wygranych.

Drużyna "Szerszeni" otworzyła wynik w 54. minucie. Bramkę zdobył Ismaila Sarr. Abdoulaye Doucoure wyprzedził Virgila van Dijka i dograł wzdłuż bramki, tam znalazł się Sarr i strzałem z bardzo bliskiej odległości pokonał Alissona Beckera.

Drugą bramkę gospodarze zdobyli w 60. minucie. Kolejnego gola zdobył Sarr. Troy Deeney posłał długie podanie do Sarra. Zawodnik Watfordu wyszedł sam na sam z bramkarzem "The Reds" i ładną podcinką podwyższył na 2:0.

"The Golden Boys" nabrali wiatru w żagle i w końcu strzelili trzeciego gola. Na listę strzelców wpisał się Deeney. Po fatalnym błędzie Trenta Alexandra-Arnolda, piłkę przejął Sarr i odegrał ją do swojego partnera, a ten pewnym strzałem pokonał golkipera wicemistrza Anglii. Wynik już się nie zmienił. Zespół Watfordu zainkasował trzy oczka. Warto dodać, że była to pierwsza ligowa porażka drużyny Juergena Kloppa w tym sezonie ligowym.