Kolejny gol Kamila Wilczka. Polak świetnie czuje się w Danii, ale jego zespół nadal zawodzi

Data dodania: 27-09-2020 20:59

Kamil Wilczek zdobył 4. bramkę w sezonie w lidze duńskiej. Polski napastnik trafił do siatki w wyjazdowym spotkaniu FC Kobenhavn z Vejle BK.

Po golu Wilczka ekipa z Kopenhagi prowadziła 2:0 w 61. minucie. 32-letni napastnik po raz czwarty w tym sezonie wpakował piłkę do siatki.

Goście mieli sporą przewagę, ale w kolejnej akcji stracili gola na 1:2 i było nerwowo. W 87. minucie Wilczek opuścił boisko, a w 90. minucie Kobenhavn stracił gola na 2:2.

Dla FC Kobenhavn to pierwszy punkt w sezonie. Ekipa ze stolicy zajmuje 11. miejsce w tabeli po 3 kolejkach. Liderem pozostaje Broendby. Były klub Kamila Wilczka ma komplet 9 oczek.