Kamil Wilczek świetnie zaczął eliminację Ligi Konferencji. Polski snajper dał wygraną FC Kobenhavn

Data dodania: 22-07-2021 21:01

Kamil Wilczek zdobył dwie bramki dla FC Kobenhavn w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji z Torpiedo Żodzino. Duńczycy wygrali u siebie z rywalem z Białorusi aż 4:1.

Wynik spotkania otworzył co prawda Rasmus Falk w 43. minucie, ale potem dwa ciosy gościom zadał Kamil Wilczek, który trafił w 46. i 62. minucie. 33-letni napastnik zagrał do 72. minuty. Wynik w 65. minucie z karnego ustalił Jonas Wind.

Całe spotkanie w barwach FC Kobenhavn zagrał bramkarz Kamil Grabara.

Rewanż zostanie rozegrany w Kazaniu, 29 lipca o 19:00.