Mariusz Stępiński z kolejnym golem na Cyprze. On i Daniel Sikorski bohaterami Arisu (VIDEO)

Data dodania: 18-10-2021 20:36

Mariusz Stępiński strzelił gola w 6. kolejce ligi cypryjskiej. Polski napastnik Arisu Limassol zdobył swoją 5. bramkę w sezonie. Jego gol dał gościom w spotkaniu z Doxą Katokopias wyrównanie w końcówce wygranego ostatecznie meczu.

Aris przegrywał już od 7. minuty i nie był w stanie przez większość meczu doprowadzić choćby do remisu. Udało się dopiero Mariuszowi Stępińskiemu, który wyrównał w 86. minucie, strzelając swojego 5. gola w sezonie.

Goście ostatecznie nie tylko zdobyli punkt na Makario Stadio, lecz nawet wygrali. W 89. minucie bramkę na 2:1 zdobył bowiem były zawodnik Górnika Zabrze, Polonii Warszawa i Wisły Kraków Daniel Sikorski.

Aris w tabeli zajmuje 2. miejsce. Ma 13 punktów w 6 meczach. Liderem jest AEK Larnaca z 14 oczkami.

Futbol.pl, fot. Aris Limassol Fan Community (Facebook)