Piotr Zieliński po porażce z Belgią. "Wynik jest tragiczny"

Data dodania: 09-06-2022 9:08
Piotr Zieliński po porażce z Belgią.

Piotr Zieliński w rozmowie przed kamerami TVP Sport skomentował postawę reprezentacji Polski w przegranym 1:6 meczu z Belgią.

Piłkarze Czesława Michniewicza przegrali we wczorajszym meczu z Belgami aż 1:6 i jest to najwyższa porażka polskiej kadry od 2010 roku! Po ostatnim gwizdku arbitra przed kamerami TVP Sport stanął Piotr Zieliński.

- Trzeba będzie to przeanalizować. Myślę, że 60 minut w miarę pozytywne, mieliśmy swoje sytuacje - powiedział "Zielek".

- Wiadomo, że to Belgowie prowadzili grę, mają świetnych zawodników i łatwo im się utrzymywać przy piłce. Na pewno na zbyt wiele im pozwoliliśmy w ostatnich trzydziestu minutach. Wynik jest tragiczny - podkreślił.

Już w sobotę (11 czerwca) Polacy zagrają na wyjeździe z Holandią. Z kolei we wtorek (14 czerwca) czeka ich rewanż z Belgami na Stadionie Narodowym.

Źródło: TVP Sport

Grzegorz Lato: Przewidywałem, że będzie ciężko, ale w życiu bym się nie spodziewał, że przegramy w takich rozmiarach