Carlo Ancelotti niezadowolony z pierwszego meczu Realu Madryt w tym sezonie La Liga. "Nie chcę się z niczego usprawiedliwiać".

Dodał: kk
Data dodania: 19-08-2024 9:06
Screen

W pierwszym meczu nowego sezonu hiszpańskiej La Liga Real Madryt zremisował 1:1 na wyjeździe z RCD Mallorca. Carlo Ancelotti nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw.

Wydawało się, że Real Madryt razem z Kylianem Mbappe i innymi wielkimi gwiazdami rozniesie RCD Mallorca w 1. kolejce hiszpańskiej La Liga na wyjeździe, ale rzeczywistość okazała się inna… “Los Blancos” mieli sporo problemów z rywalem. W 13. minucie na prowadzenie wyszli “Królewscy” po bramce Rodrygo, ale potem w 53. minucie do wyrównania doprowadził Vedat Muriqi.

Ancelotti niezadowolony z remisu

- W zeszłym roku byłem zadowolony z kilku remisów, ale nie dzisiaj, ponieważ mogliśmy spisać się znacznie lepiej. Nie chcę się z niczego usprawiedliwiać, po prostu musieliśmy zrobić to lepiej i z większym nastawieniem. Z tego meczu można się wiele nauczyć. Jest całkiem jasne, gdzie możemy mieć problem - ocenił starcie Carlo Ancelotti.

Klub ze stolicy Hiszpanii będzie miał okazję się zrehabilitować już w najbliższą niedzielę. Przeciwnikiem “Los Merengues” na Santiago Bernabeu będzie Real Valladolid.

Źródło: Realmadrid.com