Karol Świderski nawet nie oddał strzału, a zdobył bramkę. Leo Messi odpowiedział (VIDEO)

Data dodania: 29-09-2024 9:05

Karol Świderski i Leo Messi strzelili po golu, a w efekcie Charlotte FC zremisował na wyjeździe z Interem Miami w meczu Major League Soccer. Polak otworzył wynik spotkania, ale słynny Argentyńczyk szybko wyrównał.

Do przerwy było 0:0. 12 minut po zmianie stron Karol Świderski wyrównał. Polak został nastrzelony przez Brandta Bronico, swojego klubowego kolegę, zmienił tor lotu piłki i bramkarz był bez szans. Dla Świderskiego to trzeci gol w siódmym występie w sezonie.

10 minut później do remisu doprowadził Leo Messi. Argentyński as przymierzył tym razem z dystansu i trafił na 1:1, ustalając wynik spotkania.

Charlotte zajmuje siódme miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 42 punktów w 31 meczach. Inter jest w niej liderem z 65 punktami w 31 spotkaniach.