Brazylijczyk będzie zbawieniem Milanu!?
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 12-09-2013 19:37
Ostatnie lata nie były szczególnie udane dla Kaki. 31-latek niegdyś był jednym z najlepszych zawodników na świecie, ale po transferze do Realu Madryt jego gwiazda mocno przygasła. Powrót do Mediolanu może się okazać zbawieniem dla samego zawodnika, jak i dla włoskiej drużyny.
Laureat Złotej Piłki z 2007 roku trafił tuż przed zakończeniem letniego okienka transferowego za darmo do "Rossonerich". Cztery lata wcześniej z tej samej drużyny zasilił szeregi "Los Blancos" za aż 65 milionów euro.
Mocno w swojego kolegę z drużyny wierzy Andrea Poli, którego zdaniem powrót Kaki na San Siro spowoduje, że AC Milan wróci na należne miejsce w hierarchii futbolu.
- Kaka jest niezwykłym zawodnikiem i jestem bardzo szczęśliwy, że zdecydował się na powrót do Mediolanu - powiedział dla oficjalnej strony internetowej włoskiej drużyny.
- Wrócił do nas bardzo głodny gry i jestem pewien, że jest w stanie osiągnąć tutaj wielkie rzeczy - dodał były zawodnik Sampdorii Genua.
- To wielki zaszczyt występować w jednej drużynie z takim graczem i cieszę się, że będzie naszym liderem - stwierdził reprezentant Włoch.
Czytaj także na Futbol.pl: Urodził się w Opolu. Mógł trafić do MLS!
Futbol.pl











