"Taką Legię chciałoby się oglądać zawsze. Czekamy na najsilniejszych"
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 15-09-2013 9:25
- Taką Legię chciałoby się oglądać zawsze - wypalił Miroslav Radović po zwycięstwie mistrza Polski z Koroną w Kielcach 5:3.
Serbski pomocnik szybko dodał, że idealne było prawie wszystko. - No, może poza tymi niepotrzebnie straconymi bramkami. Ale to był jeden z naszych lepszych meczów w tym sezonie - stwierdził Radović.
- Graliśmy szybko. Dokładnymi podaniami i momentami gracze Korony zupełni się gubili, nie wiedzieli, co robić i jak się nam przeciwstawić. Strzeliliśmy 5 goli, ale okazji było dużo więcej. Graliśmy z rozmachem, w pełni kontrolowaliśmy ten mecz. Od początku do końca wiedzieliśmy, czego chcemy i to my decydowaliśmy o tym, co dzieje się na boisku - powiedzial Radović.
Serb czeka teraz aż Legia potwierdzi formę w meczach z silniejszymi rywalami. - Dopiero po spotkaniach z Górnikiem, Śląskiem, Lechem czy Wisłą będzie można mówić o naszej sile - przyznał Radović.
Legia po 7 meczach ma na koncie 15 punktów i jest liderem Ekstraklasy. Szanse na zrównianie się z nią puntami mają Górnik i Lechia. Póki co druga jest jednak Wisła Kraków z 13 "oczkami".
Czytaj także na Futbol.pl: Rzeźniczak słusznie wściekły: Mogę grabić ...
Futbol.pl











