Barcelona mogła kupić Garetha Bale!!
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 04-10-2013 16:24
Gareth Bale został bohaterem letniego okienka transferowego, przechodząc za wielkie pieniądze z Tottenhamu do Realu Madryt. Niewiele jednak brakowało, by Walijczyk trafił do Barcelony!
Jak donoszą katalońskie media, Barcelona prowadziła w ubiegłym roku zaawansowane rozmowy z Tottenhamem w sprawie transferu Garetha Bale. Strony nie mogły się jednak dogadać, co do kwoty odstępnego.
Barcelona proponowała za Bale 60 milionów funtów, na co nie zamierzali zgodzić się włodarze Tottenhamu. Ostatecznie rozmowy upadły, a Bale został w Londynie na kolejny sezon.
Tottenhamowi opłaciło się zatrzymanie Bale na kolejny sezon, gdyż 1 września 2013 roku klub z White Hart Lane otrzymał za Walijczyka 91 milionów euro.
Futbol.pl











