"Ibra" ma namówić legendę do pracy w PSG
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 10-10-2013 14:06
Władze Paris Saint-Germain są zdeterminowani, by zatrudnić w sztabie szkoleniowym legendę Milanu i włoskiej piłki, Paolo Maldiniego. Paryżanie postanowili w tej sprawie wysłać do Mediolanu specjalnego negocjatora.
Mistrzowie Francji już od dłuższego czasu są zainteresowani współpracą z 45-letnim byłym obrońcą. Legendarny piłkarz miałby zostać dyrektorem sportowym PSG. Do tej pory jednak nie byli w stanie namówić Maldiniego do przeprowadzki do Paryża. Do zmiany decyzji ma go jednak przekonać... Zlatan Ibrahimović.
Szwedzki napastnik ma w najbliższych dniach udać się do Mediolanu, by spotkać się z byłym kapitanem "Rossonerich". Obaj panowie znają się z czasów wspólnej gry we Włoszech, choć nigdy nie mieli okazji wystąpić w jednym zespole. Maldini zakończył karierę w 2009 roku, natomiast "Ibra" dołączył do "Rossonerich" rok później. Niejednokrotnie jednak grali przeciw sobie w potyczkach ligowych.
Futbol.pl











